5 nietypowych pomysłów na walentynki

1

Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy. Słowa, które kilkaset lat temu wypowiedział Dante Alighieri, nie tracą dziś na znaczeniu. Ich aktualność ciągle wzrasta. Współcześnie nieśmiertelna jest nie tylko sama miłość, ale również miejsca, w których jej doświadczamy. Ważne, aby zwłaszcza 14 lutego, były one wyjątkowe.

1. Pobyt w mieście miłości
Niezapomniane chwile z pewnością można przeżyć w mieście, które jako pierwsze w Polsce rozpoczęło celebrowanie walentynek - w Chełmnie. Jak co roku, w tym dniu tętni ono życiem. Nie zabraknie tutaj atrakcji takich jak: zwiedzanie muzeów i zabytkowych kościołów, wystawy malarstwa, pokazy w prawdziwej osadzie rycerskiej oraz koncert lokalnych i krajowych gwiazd.

2. Nocne wędrówki
Pozostając w klimacie zorganizowanej turystyki, przenosimy się do Warszawy, gdzie można wybrać się na nocne zwiedzanie stolicy lub wykupić wycieczkę tematyczną ? dopasowaną do indywidualnych zainteresowań.

3. Przecieranie górskich szlaków
Dla tych, którzy wolą świętować z dala od miejskiego zgiełku, idealnym pomysłem jest wędrówka po górskich szlakach, tylko we dwoje. Stopień trudności można dopasować do poziomu zaawansowania: od Gór Świętokrzyskich, przez Pieniny, aż po Tatry.

4. Łamigłówki i zagadki
Jeśli ktoś pragnie przeżyć przygodę, ale nie ma możliwości wyjazdu, dobrym sposobem jest wizyta w popularnych obecnie ? szczególnie w dużych miastach ? pokojach zagadek. Rozwiązywanie zadań pod presją czasu, wspólne znalezienie odpowiedzi i wyjścia z zamkniętego pomieszczenia, to nie tylko szansa na świetną zabawę, ale także na sprawdzenie swoich reakcji w stresujących sytuacjach.

5. Szersze spojrzenie na miłość
Osoby, które pragną trochę szerzej spojrzeć na kwestię miłości, mogą zaangażować się w wolontariat. Pomoc samotnym, którym życie nie szczędziło przykrych doświadczeń, nie tylko rozwija empatię, ale także pozwala na nowo spojrzeć na swoją drugą połówkę. W ten sposób można odkryć wspólną pasję. Kto wie, być może będzie ona kontynuowana przez cały rok.

Wiele czynników wpływa na nieśmiertelność miłości. Warto pamiętać o tym, że to od kreatywności zakochanych zależy, czy wspólne chwile na stałe zapiszą się w ich pamięci i prawdziwie pogłębią łączące ich uczucie, aby trwało ono wiecznie.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]