Co robić w walentynki samemu? Porady dla samotnych

Co robić w walentynki samemu? Porady dla samotnych

Już na kilka dni przed 14 lutego można zauważyć w naszym otoczeniu pierwsze oznaki walentynkowego szaleństwa. W sklepowych witrynach czerwone serduszka, w centrach handlowych promocje dla zakochanych, a w telewizji zapowiedzi samych komedii romantycznych. Dla tych, którzy odnaleźli swoją drugą połówkę, jest to czas licznych przygotowań i oczekiwań na wyjątkowy dzień. Ale co z tymi, którzy spędzą walentynki samotnie? Z pewnością nie powinni oni traktować swojej samotności jako piętna, które skazuje ich na wieczór pełen łez. Wręcz przeciwnie! Jest wiele sposobów na przyjemne walentynki również dla singli. Oto kilka z nich!

Dzień jak co dzień
Przede wszystkim nie można dać się zwariować. 14 luty to dzień jak każdy inny i nikt nie powiedział, że nie można go spędzić w sposób normalny. Jeśli więc mieliście jakieś plany na ten dzień, nie należy ich zmieniać tylko dlatego, że przeraża was wizja miasta w kolorze czerwonym oraz wszechobecne pary. Z pewnością nie jesteście jedynymi osobami, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki, więc nie ma żadnego powodu, by zrezygnować z wyjścia do kina czy na zakupy.

Wieczór we własnym towarzystwie
Dla tych, którzy jednak woleliby uniknąć otwartej konfrontacji z walentynkowym szaleństwem mamy drugą opcję. Najlepiej spędzić ów wieczór we własnym domowym zaciszu całkowicie izolując się od walentynkowych bodźców. Udawanie, że Dzień Zakochanych nie istnieje może być skuteczne pod warunkiem, że nie będziemy korzystać z telewizora, radia czy prasy. Bowiem 14 lutego, wszelkie media nieustannie przypominają nam jak wiele tracimy bez ukochanej osoby. Dobrym lekarstwem na walentynkową propagandę będzie ciekawa książka czy interesujący film, który pomoże nam się zarówno zapomnieć jak i zrelaksować. Jak to mówią, można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wielka uczta
Dzień Zakochanych może być dla singli znakomitą okazją, by zapomnieć o liczeniu kalorii i trochę się porozpieszczać. Świętowanie związku z samym sobą jest tu jak najbardziej na swoim miejscu. Domowy wieczór przed ekranem umilą nam lody, popcorn czy inne pyszne przekąski. Wystarczy dodać do tego ulubione wino i walentynki od razu nabierają nowego, przyjemnego znaczenia.

Singiel party
Mimo wszystko nie podoba Ci się wizja samotnego świętowania? W takim razie zorganizuj na przekór walentynkowej tradycji imprezę dla samych singli! Najważniejsza zasada: kolor czerwony zabroniony. Znajomi bez pary z pewnością się ucieszą, a dzięki wspólnej zabawie miło spędzicie czas. Nim się obejrzycie walentynki już się skończą.

W gronie przyjaciół
Jeśli nie przepadasz za imprezami mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Spotkaj się z przyjaciółmi. Idźcie na basen, kręgle czy do kina i spędźcie walentynki w swoim towarzystwie. Ludzie, których lubimy skutecznie pomagają nam zapomnieć o wszelkich zmartwieniach, więc z pewnością nie zawiodą i tym razem. A tylko od nas zależy z kim i jak spędzimy to święto.

Jeżeli nie chcesz, wcale nie musisz spędzać Walentynek udając, że taki dzień nie istnieje. Może lepiej wybrać się na szaloną imprezę ze znajomymi lub wśród zupełnie nowych osób? Może właśnie tam poznasz miłość swojego życia? Zakochać się w Walentynki - to byłoby coś!

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]