Desery walentynkowe

Desery walentynkowe

Wszystkie desery z czekoladą to chyba najbardziej popularny, najbardziej sprawdzony i najprawdopodobniej najbardziej lubiany rodzaj deseru. Któż bowiem jest się w stanie oprzeć kuszącemu smakowi czekolady, która wraz z pierwszym kęsem rozpływa się w ustach? Jej idealnym zastosowaniem jest suflet czekoladowy: łatwy w przygotowaniu, niezbyt skomplikowany i z małą ilością składników. Uwaga: koniecznie pilnujcie w trakcie pieczenia.

Lody
Najlepsze lody to te jedzone prosto z pudełka. Uważacie że nie wypada? Jeśli tylko lubicie jeść je prosto z pudełka, dużymi łyżkami- nic nie stoi na przeszkodzie. I nie przejmujecie się tym, co pomyślą inni. To Wasz Dzień!

Truskawki z bitą śmietaną
Taki zestaw konotuje się dość jednoznacznie. My zaś proponujemy jego cenzuralną wersję: truskawki polane bitą śmietaną i kawałkami czekolady. Istne niebo w gębie. W środku zimy nie będzie to ten sam smak, co w środku lata, ale będzie to na pewno miły akcent w tym zimowym czasie.

Tort w kształcie serca
Czy coś jest w stanie piękniej wyrazić uczucia niż tort w kształcie serca? Rozczula zwłaszcza ten upieczony przez mężczyznę dla swej ukochanej. W wielu sklepach z artykułami do kuchni dostaniemy formę w kształcie serca, dzięki której wykonany idealny tort. Jeżeli szukasz jeszcze więcej inspiracji sprawdź tutaj!

Czekoladowe Founde
Brzmi nieźle, wspaniale smakuje i w dodatku nie ma w tym dużo roboty. Potrzebne nam będą: czekolada, śmietana, likier oraz zestaw naszych ulubionych owoców ? my proponujemy truskawki, ananasy i pomarańcze.

Ulubione przysmaki
A może po prostu przygotujecie swoje własne najbardziej ulubione desery? Nie decydujcie się na wymyślne desery, których nie lubicie. Najbardziej smakuje Wam jabłecznik, a może wuzetki z cukierni tuż za rogiem? A może chcecie pochłonąć kilkanaście pączków? Mało to romantyczne, ale czy nie sprawia przyjemności?

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]