Jak napisać list miłosny?

Jak napisać list miłosny?

Nie ma nic wspanialszego niż otrzymanie listu miłosnego pełnego ciepła, miłości oraz romantyzmu. Aby napisać piękny list, nie trzeba być Mickiewiczem. Wystarczy trochę chęci, zapału i kilka naszych bezcennych rad.

1. Bądź odważny/odważna. Napisz to, co znajduje się w głębi Twojego serca. Dzień Zakochanych to świetna okazja by wyrazić swoje myśli i uczucia, nawet te głęboko skrywane. Do odważnych przecież świat należy.

2. Spraw aby Twój list był bardzo osobisty, wpleć do niego informacje, które zrozumie tylko osoba, do której go kierujesz. Pokaż tej drugiej osobie, jak dużo o niej wiesz. Właśnie tym pokażesz jak bardzo Ci na niej zależy.

3. Nie wstydź się okazywania uczuć. Listy miłosne właśnie po to są by wyrazić swe emocje oraz doznania. A poza tym właśnie po to pisze się Walentynki.

4. Bądź szczery/a. Nie ma nic piękniejszego niż szczere wyznanie. Twoje starania na pewno zostaną docenione.

5. Pisz ręcznie. Tradycja manualnego pisania listów wygasa, więc Twój list będzie naprawdę wyjątkowy. Codziennie jesteśmy zasypywani górą smsów, maili, telefonów. List napisany ręcznie w czasach totalnej cyfryzacji będzie naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. W liście napisanym ręcznie zostaną docenione Twoje starania i zaangażowanie.

6. Do listu można dodać swój ulubiony wiersz, fragment ulubionej powieści. Będzie to kolejny indywidualny akcent Twojego listu. A może masz jakąś wspólną piosenkę, którą lubi Ty i Twój ukochany/a? Śmiało zacytuj jej tekst w swojej Walentynce.

7. Zainwestuj w ładną papeterię. O wiele przyjemniej jest dostać list na pięknym papierze niż na kartce w kratkę.

8. Warto napisać list jakimś kolorowym pisakiem ? czerwonym, złotym bądź srebrnym. Będzie o wiele bardziej efektowny i znacznie bardziej estetyczny niż napisany zwykłym niebieskim długopisem.

9. Możesz wrzucić do środka płatki róż. Pamiętaj jednak aby były świeże i pachnące, tak aby po otwarciu listu ulotnił się z niego piękny zapach.

10. Po napisaniu list sprawdź, czy nie zawiera błędów. Listom miłosnym z błędami mówimy zdecydowane NIE.

Dodatkowa rada dla kobiet
Na koniec odbij swoje usta na czerwono i spryskaj papier swoimi ulubionymi perfumami. Jest to naprawdę zalotne.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]