Jak spędzić walentynki nie wydając dużo pieniędzy

Jak spędzić walentynki nie wydając dużo pieniędzy
Każdy marzy o tym, żeby w Walentynki wydać tonę pieniędzy na osoby, na których szczególnie nam zależy. Dla tych, którzy nie mieszkają jak sławni i bogaci mamy kilka pomysłów na spędzenie 14 lutego bez potrzeby rozbijania banku.

Romantyczna kolacja w domu
Przygotuj coś do jedzenia w domu zamiast wychodzić na kolację do restauracji. Możesz zrobić niespodziankę specjalnie dla was dwojga lub kupić wszystkie potrzebne składniki i przyrządzić kolację wspólnie z partnerem. Dzięki temu spędzicie czas razem bez przeciskania się przez zatłoczone restauracje z drogimi posiłkami.


Kup kwiaty
Znajdziesz tam prawdopodobnie również niedrogie wazony. Przygotuj własną kompozycję kwiatów. Podpowiedź: Tnij kwiaty pod kątem, a centralny kwiat pozostaw dłuższy niż pozostałe. Rozpocznij układanie kwiatów od centrum na zewnątrz. Oczywistym jest, że kobiety kochają otrzymywać kwiaty, ale pomyśl jak wiele będzie znaczyło dla ukochanej osoby to jeśli własnoręcznie ułożysz bukiet na Walentynki, a następnie dostarczysz do jej drzwi.


Relaks w domowym SPA
Dzień spędzony w SPA z pewnością jest niezwykle relaksujący, ale równocześnie dość drogi. Bardzo prosto jest zaplanować własny dzień SPA. W każdym supermarkecie znajdziesz płyny do kąpieli i olejki do masażu po naprawdę przystępnych cenach. Zaproś partnera do intymnego masażu. Następnie możecie razem wziąć relaksującą kąpiel.


Walentynkowy prezent
Podaruj prezent mający znaczenie. Może to być na przykład album wspomnień, płyta z romantyczną muzyką, która kojarzy się wam obojgu z pięknymi chwilami waszego związku lub kuponową książkę. Kuponowa książka to broszura z kuponami uprawniającymi do wykonania określonych zadań lub czynności dla ich właściciela. Zadaniem może być zmywanie, odkurzanie czy też darmowy masaż lub cokolwiek innego.


Romantyczny spacer
Zawsze możecie wybrać się na wspólny spacer, obejrzeć razem zachód słońca lub podziwiać gwiazdy nocą. Wszystko czego nie robicie na co dzień z braku czasu sprawi, że Walentynki będą specjalnym dniem i pozostaną w waszej pamięci na długo.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]