Jak zorganizować walentynkową imprezę?

Jak zorganizować walentynkową imprezę?

Nawet jeśli uważasz, że Walentynki to najbardziej przereklamowane i najbardziej komercyjne święto w roku, nie spędzaj tego dnia w domu pod kołdrą. Zorganizuj imprezę i pokaż wszystkim dookoła, że to idealny dzień na najlepszą imprezę wszech czasów.

Goście
Goście to jeden z najważniejszych elementów imprezy. Zdecyduj się czy chcesz zaprosić same pary, samych singli czy towarzystwo mieszane. Na imprezie, gdzie są sami samotni można pobawić się w swatkę/swata. Jeśli jednak jesteś w parze, ciekawie jest spędzić czas z innymi sparowanymi znajomymi.

Menu na Walentynki
Warto, aby twoje walentynkowe menu zawierało potrawy, które pobudzają zmysły. Do afrodyzjaków zalicza się między innymi czekoladę, truskawki, śmietanę, wanilię i goździki. Produkty te można użyć przy gotowaniu na przykład deserów na imprezę.

Walentynkowe dekoracje
Tuż przed Walentynkami wiele sklepów ma w swoim asortymencie dekoracje walentynkowe: papierowe serduszka, czerwone balony i baloniki, płatki czerwonych róż. Możliwości są nieskończone, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Warto jednak, aby większość dekoracji była w odcieniach czerwieni i różu ? kolorach miłości.

Muzyka dla zakochanych
Jest mnóstwo piosenek o miłości, zatem propozycje muzyczne są nieskończone. Najważniejsze, żeby muzyka była różnorodna, nadająca się do szalonego tańca i do przytulania. Zrób składankę rock?n?rolla lat 60., disco, pop, muzyki rockowej i hitów z pierwszych miejsc lis przebojów. Sprawdź nasze propozycje na 15 najlepszych hitów na walentynki

Drinki na Dzień Zakochanych
Przy wyborze drinków walentynkowych postaraj się, aby tematycznie nawiązywały do imprezy ? można wybrać z tej okazji drinki w kolorze czerwonym. W sprzedaży są czerwone soki, wino, czerwona wódka żurawinowa, grenadyna czy kandyzowane wisienki. Z naszej strony polecamy drinka o nazwie Cosmopolitan. Do jego sporządzenia potrzebne są: wódka, Cointreau (Triple Sec), limonka, sok żurawinowy oraz lód. walentynkowy, pyszny i w dodatku pobudza zmysły. Więcej naszych propozycji możesz znaleźć tutaj

Życzymy udanej imprezy!

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]