Oryginalne pomysły na Walentynki

Oryginalne pomysły na Walentynki

Walentynki tuż, tuż, a Ty nie chcesz po raz kolejny iść do kina czy obdarować ukochanej czerwoną różą? Może warto się zastanowić, co innego można zrobić tego dnia, aby pozostał na długo w pamięci naszej ukochanej osoby.

Lepienie bałwana
Jest zima. Jeżeli pogoda dopisze i zostanie wystarczająco dużo śniegu ulepcie bałwana! Brzmi dziecinnie? Cóż z tego. Chodzi o dobrą zabawę, odskocznię od życia codziennego, trochę relaksu każdemu się należy. Nie ma nic wspanialszego do wspólnego tworzenia, dlaczego nie mógłby to być śniegowy stwór?

Kulig walentynkowy
Przeważnie, w bliskiej okolicy powinna być oferta kuligowa. Jeżeli nigdy wcześniej nie uczestniczyliście w kuligu koniecznie wybierzcie się tego roku. Ubierzcie się ciepło, choć zapewne dodatkowe koce dostaniecie od organizatorów, a na koniec być może grzane wino albo piwo. Nie ma nic bardziej romantycznego od podróży lasem na saniach ciągniętych przez piękne konie. Jeżeli chcecie wybrać się jednak na ten najlepszy kulig, powinniście się udać do Szklarskiej Poręby.

Wyjście na łyżwy
A może łyżwy? Nie umiecie na nich jeździć? Nic nie szkodzi, będzie pretekst do ciągłego trzymania się z ręce, pod ręce, a nawet za boki. Nie od razu Rzym zbudowano, powolutku jakoś sobie poradzicie. Przy okazji będziecie mieli dużo frajdy.

Coś czego nie robiliście jeszcze razem
Na pewno są miejsca, do których nigdy nie chodzicie razem. Oczywiście nie chodzi tutaj o centra handlowe czy sklepy z kosmetykami lub motoryzacyjne. Jednak, jeżeli mowa o sklepach, może warto wybrać się do sklepu dla dorosłych, aby poszukać gadżetów, które urozmaicą Wasze życie intymne? Afrodyzjaki zapachowe, gry czy oryginalna bielizna na pewno podkręcą emocje tej nocy.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]