Piosenki na walentynki - muzyka dla zakochanych

Piosenki na walentynki - muzyka dla zakochanych

Zbliżają się Walentynki. Jeżeli chcecie spędzić ten wieczór w nastrojowym klimacie przygotujcie wspólnie listę najbardziej romantycznych piosenek. Bez względu na to czy będą to Wasze pierwsze wspólne Walentynki, czy kolejne, warto się postarać i przygotować niezapomniany wieczór. Jak wszyscy wiemy, piosenki bardzo często doskonale wyrażają to, czego my sami nie potrafimy. Nie chodzi o same słowa, ale o całą kompozycję. Muzyka odgrywa niesamowitą rolę. Oczarujmy nasze Walentynki już na samym początku spotkania, ale najpierw?

Stwórzcie odpowiednią listę
Będzie dużo wygodniej, gdy już wcześniej przygotujecie wybrane utwory. Aby w trakcie spotkania nie zawracać sobie głowy wyszukiwaniem piosenek. Podczas Walentynek lepiej zająć się kimś naprawdę dla nas ważnym. Piosenki możecie wybrać wspólnie. Każde z Was ma na pewno kilka ulubionych utworów przy których słuchaniu mięknie serce, a o których do tej pory się nie mówiło. Tego wieczoru nie powinniście się siebie wstydzić.

Romantyczny nastrój od początku
Najlepiej włączyć przyjemną muzykę już podczas powitania partnera. Jeżeli macie ten dar i potraficie sami pięknie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie możecie wykorzystać go w trakcie spotkania. Zacznijcie tworzyć romantyczną aurę wieczoru. Może pamiętacie utwory nieśmiertelnego Michaela Jacksona, Eltona Johna, niesamowicie romantycznego Barryego Whitea? Lista wykonawców jest niemalże nieskończona, ale warto sięgnąć po klasyczne utwory, które z pewnością wzbogacą romantyczny wieczór.


Poniżej prezentujemy 15 romantycznych utworów, które na pewno stworzą niepowtarzalny nastrój tego wieczoru:

1. Whitney Houston - I have nothing
2. Michael Bolton ? When a man loves a woman
3. Ed Sheeran - Perfect
4. Maroon 5 - Sugar
5. Sam Smith - Stay with me
6. The Ronettes ? Be my baby
7. Aerosmith ? I don?t wanna miss a thing
8. Cher ? If I Could Turn Back Time
9. Whitney Houston ? I will always love you
10. Sinead O?Connor ? Nothing compares to you
11. Meghan Trainor - Like I?m gonna lose you
12. Michael Buble - My Everything
13. Ellie Goulding - Still falling for you
14. Bon Jovi ? Always
15.Bill Medley, Jennifer Warnes - Time of my life

Jest to zaledwie niewielki odsetek piosenek, które świetnie nadają się na wieczór we dwoje. Warto posłuchać innych piosenek wymienionych wyżej wykonawców, gdyż w większości przypadków tematem przewodnim w ich balladach jest miłość.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]