Samotne walentynki

Samotne walentynki

Jeśli jesteś samotny w te Walentynki ? nie rozpaczaj! Oprócz tego, że nie musisz przejmować się wyborem idealnego prezentu czy możliwości obdarowania ukochanego niewłaściwym prezentem, masz większą elastyczność i większe możliwości spędzenia tego dnia. Zapoznaj się z najlepszymi pomysłami na świętowanie tego dnia będąc singlem.

Podaruj sobie walentynkową kartkę
Może to brzmi głupio, ale z pewnością wiesz najlepiej czego potrzebujesz, dlatego czemu nie sprawić sobie wymarzonego przez siebie prezentu? Pomyśl o czymś małym co cię uszczęśliwi (chyba, że jesteś bogaty ? wtedy może to być coś drogiego), wyjdź i zrób coś dla siebie. Bez względu na to czy będą to truskawki w czekoladzie, róże, nowy klub golfowy czy para dżinsów, powinno cię to porządnie odprężyć. Pamiętaj, że ten dzień jest tylko raz w roku. Wcale nie musisz rozbijać banku, żeby podarować sobie prezent, który faktycznie cię ucieszy.

Zorganizuj walentynkowe przyjęcie
Spędź Dzień Zakochanych z przyjaciółmi, którzy również są samotni. Zorganizuj przyjęcie, aby rozbudzić wśród swoich przyjaciół potencjalne romansy lub bądź pomysłodawcą Antywalentynek, podczas których nie obejrzycie romantycznych filmów, a kolorem przewodnim imprezy z pewnością nie będzie czerwony czy różowy. Jeśli będziesz świętować tylko z przyjaciółkami, wybierz typowo kobiece kino lub jeśli jesteś mężczyzną zaserwuj sobie męską noc, oglądając sporty walki i filmy akcji, których większość kobiet nie chce oglądać.

Wymień się prezentami
Ustal wspólnie z przyjaciółmi kwotę jaką przeznaczycie na prezenty, następnie niech każde z was napisze na kartce trzy rzeczy, które chciałaby dostać jako prezent na Walentynki. Wrzućcie wszystkie kartki do pojemnika i dokonajcie losowania. Każdy z was niech kupi wylosowanej osobie jedną rzecz z jej listy.

Rób to na co masz największą ochotę. Potrenuj swój ulubiony sport, pospaceruj, pograj w ulubione na komputerze, wyjedź na kilka dni, wyciągnij książki, które zamierzasz przeczytać, wyjdź gdzieś z najlepszym przyjacielem, ugotuj sobie coś pysznego. Zrób coś, na co na co dzień nie masz czasu.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]