Walentynkowy makijaż - make-up na randkę!

Walentynkowy makijaż - make-up na randkę!

Randka w Walentynki ? podwójny stres i potrójna presja, ale spokojnie wszystko będzie dobrze! Trzy głębokie wdechy i wydechy. Jeżeli kreacja walentynkowa jest już przygotowana, należy skupić się na powalającym makijażu. Warto w czasie Święta Zakochanych pomalować się w szczególny sposób i zachwycić partnera lub mężczyznę, z którym udajemy się na randkę.

Postaw na naturalność
W internecie jest mnóstwo informacji o tym, jakie kolory pasują do jakiej karnacji, koloru oczu czy kształtu buzi. Warto postawić na naturalność -jest pewna szansa, że mężczyzna z którym idziesz na randkę będzie Cię oglądał do końca życia. Nie nakładaj zbyt dużej warstwy makijażu, aby nad ranem po upojnej nocy mężczyzna nie wystraszył się diametralną zmianą w twoim wyglądzie. Podkreśl delikatnie te walory, które posiadasz. Delikatne muśnięcie policzków różem, podkreślenie kości policzkowych wystarczy, aby dodać uroku. Podobnie z powiekami ? wybierz o ton ciemniejszy beż lub róż. Pomaluj rzęsy czarnym lub brązowym tuszem. Usta muśnij szminką lub błyszczykiem nadającym delikatny połysk.

Klasyczny make up
Preferujesz klasyczne makijaże? Wypróbuj smokey eyes (tzw. przydymione oko) lub wyraźnie podkreśl swoje usta. Pamiętaj jednak, że jeżeli decydujesz się na mocniejszy makijaż oczu - nie używaj szminki w wyrazistym kolorze i odwrotnie - jak masz ochotę użyć czerwonej szminki (lub w innym mocnym kolorze), nie przesadzaj z makijażem oczu, wystarczy wytuszować rzęsy i narysować delikatną kreskę nad okiem. Pamiętaj również, że nieważne jest jak się umalujesz - może zdarzyć się, że on nawet nie zauważy, że zmieniłaś swój makijaż. Potraktuj to jednak jako dobry znak - w końcu makijaż ma tylko podkreślić Twoje naturalne atrybuty, a nie zasłaniać prawdziwe piękno.

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty walentynkowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]